Víceúčelová dílna/sklady/kancelářské prostory celkem 446 m2 na pozemku 321 m2

Podnikatelská - Běchovice

22 190 000 Kč

446 m²

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi velmi příjemné komerční prostory, které je možno využít jako prostory pracovní, skladovací anebo kancelářské. Prostory jsou součástí jedné rozsáhlé budovy v tzv. „průmyslovém areálu Běchovice“. Jedná se jednu budovu o celkové zastavěné ploše 446 m2, s přilehlým pozemkem o velikosti 321 m2, nyní užívané jako tiskárna.

Stavba je zděná s železobetonovou konstrukcí, na podlaze je litý beton, výška stropu budovy je 3,60 m. Budova má vlastní vytápění, plynoměr, boiler, rozdělené toalety, sprchový kout. Vjezd nadrozměrných strojů dovnitř budovy je možný velkými garážovými vraty. Budova je napojena na alarm s čidly.

Výborná dostupnost všemi prostředky, osobní a nákladní vozy přímo k budově, zastávka MHD je přímo v průmyslovém areálu, vlaková zastávka „nádraží Běchovice střed“ je vzdálena asi 500 m. Přibližně 2 km od výjezdu z areálu je dálniční nájezd na Jižní spojku.

V dané lokalitě se jedná o jedinečnou nabídku, hledáte-li možnost pro svůj podnikatelský záměr, neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Lokalita:

Podnikatelská - Běchovice

Cena:

22 190 000 Kč

Plocha:

446 m²

Ing. Kateřina Vítková

t: +420 731 763 807
e: katerina.vitkova@century21.cz

Máte o nemovitost zájem? Napište!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Podívejte se na naši nabídku nemovitostí