Century 21 My Home: fanoušek fotbalu i charitativních akcí

Jako dlouholetí partneři Horsta Siegla a jeho SIGI teamu za sebou máme další vydařenou akci. Ta letos nesla název II. charitativně exhibiční fotbalový zápas.

Po loňském velmi úspěšném prvním ročníku Fotbal pro Matěje bylo tímto zápasem podpořeno více subjektů, a to nejen Matýsek Záruba, ale taky Honzík Gajdoš a DPS – dům s pečovatelskou službou ve Velkých Bílovicích.

,,Ještě v květnu jsem si myslel, že se nic konat nebude, pak se situace ohledně korona viru zlepšila a tak jsme to zkusili uspořádat znovu, ale opět narychlo. I přes vytrvalé dešťové přísuny v předchozích dnech, kdy se nám den před konáním zbortil hlavní stan a museli jsme improvizovat, se nakonec počasí umoudřilo a na tento zápas se udělalo velmi krásně,” komentuje akci pořadatel Vladimír Ferbar.

V průběhu dne se utkali ti nejmenší (školička) mezi sebou, dále mladší přípravka s FC Ivančice a mladší žáci s mužstvem Moravan Lednice, svůj zápas společně odehráli i staré gardy Velkých Bílovic a Vrbice. ,,Hlavní zápas mezi SIGI Teamem a TJ Velké Bílovice skončil výsledkem 8:5 pro legendy českého sportu a my jsme to opět nebyli,” směje se pořadatel Vladimír Ferbar.

V rámci akce následovala dražba předmětů, kde se naplno projevila role skvělého licitátora Petra Švancary. Nejenže dal dvě krásné branky v průběhu zápasu, ale svým vtipným licitátorským projevem pozvedl tuto akci ještě výše. Dražba tak vynesla 59.000 Kč a díky dalším příspěvkům se nakonec sešlo krásných 80.000 Kč.