Prodej rodinného domu 448m² v ulici Zámecká Jirny

Jirny

11 600 000 Kč

448 m²

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Exkluzivně nabízíme prodej nemovitosti, která Vás zaujme svým potenciálem. Jedná se o 4 budovy s celkovou plochou pozemku 1298m2, které jsou poskládány tak, že zajistí bydlení dvěma generacím. Budovy jsou na pozemku 448m2 s nádvořím o velikosti 188m2. Bylo postaveno jako zemědělská usedlost a proto bylo myšleno na spousta zázemí (stodola, chlévy, dílna). Celý objekt je v původním stavu. Oba domy mají plastová okna a je zde po rekonstrukci elektřina.
První RD je pokoj s předsíní, kuchyní, koupelna se sprchou a WC. Možnost využití půdního prostoru. U tohoto domu je garáž na jedno vozidlo.
Druhý RD tvoří byt o velikosti 3kk, Kuchyň je průchozí do obývacího pokoje. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a je spojena s WC. Vytápění je plynové nebo možnost topení na tuhá paliva. Teplá voda je řešena přes elektrický bojler Sklepní prostor tvoří dvě části.
Tato nemovitost se hodí i na podnikatelské záměry, které jdou spojit s bydlením. Průchodem do zadní části pozemku naleznete krásnou zahradu, která zajistí soukromí a klid domova. Doporučuji prohlídku této víceúčelové nemovitosti, která je centru obce. Obec Jirny se nachází v okrese Praha-východ, v blízkosti exitu 8 z dálnice D11. Rozkládá se asi dvacet dva kilometrů východně od centra Prahy a devět kilometrů jižně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
Pokud je toto to pravé pro vás, neváhejte mě kontaktovat pro domluvení prohlídky. Ráda vám nemovitost představím. Financování vám mohu zprostředkovat.

Lokalita:

Jirny

Cena:

11 600 000 Kč

Plocha:

1298 m²

Užitná plocha

448 m²

Dispozice:

1+kk, 3+kk

Vlastnictví:

Osobní

Vybavenost

Částečně

Typ konstrukce:

Kombinovaný

Zuzana Škotyová

t: +420 732 131 502
e: zuzana.skotyova@century21.cz

Máte o nemovitost zájem? Napište!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Podívejte se na naši nabídku nemovitostí