Prodej stylové chalupy v obci Liběchov – Mělník

Mělník - Liběchov

PRODÁNO

280 m²

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Exkluzivně nabízíme prodej této krásné hrázděné chalupy, kde její stáří je odhadováno na 140 až 200 let. Chalupa je velmi dobře udržovaná a zdobí ji původní prvky, které chalupě dodávají pohádkové kouzlo. Vchodem do velmi světlé verandy s dlažbou, kde je též vchod do koupelny začíná chalupářský ráj. Koupelna je vybavena vanou a stěny jsou obloženy palubkami. Předsíň zdobí otevřený krb, původní dveře do kuchyně a světnice. Kuchyň je praktická, vybavena spotřebiči (sporák se sklokeramickou deskou, digestoř) a vyhřívanou podlahou. Ke kuchyni náleží velmi prostorný klenutý sklep. Světnice je vytápěna stylovým kachlovým sporákem a pro jistotu je navíc vybavena dvěma el. přímotopy. Pokoj je velmi útulný, kde světlost zajišťují špaletová okna. V 1.patře je předsíň s malým oknem, ze které se jde do prostorné a kompletně zařízené ložnice. Na druhé straně je další stylová ložnice. Dále je v patře koupelna se sprchovým koutem s masážním panelem. Z malé chodbičky je vstup do největší místnosti celé chalupy. Tento obývák má otevřený a prosklený štít, kde části stěn jsou obloženy palubkami. Nad vstupními dveřmi je po celé šířce pokoje vnitřní balkon. V tomto pokoji jsou i krbová kamna, které zajišťují teplo celého prvního patra. U tohoto pokoje je výhodou malá kuchyňka. Z pokoje je možný vstup na venkovní terasu, která je po celé délce chalupy. Z tohoto pokoje vedou schody na prostornou půdu, kde je vytvořena dílnička na tvoření. Tato místnost je průchozí a vede do ložnice s balkonem. Balkon zajišťuje překrásný výhled na začínající Kokořínské údolí a sochy, které vytesal V.Levý (r.1821) přímo do pískovcových skal. Pod chalupou je vidět na chovný rybník místního rybářství. V chalupě je zavedena městská voda. Kanalizace je vyřešena dvoukomorovým septikem s vlastní čističkou vody.
Na zahradě je altánek s nářadím, dále dvě kůlny na uhlí a potřeby pro zahradu. V zadní části domu je přistavěna sauna se sprchovým koutem a zastřešenou pergolou. Proti pergole se nachází zastřešený bazén s protiproudem. Zahrada se skládá s pěti teras.
Pokud Vás tato unikátní chalupa zaujala a toužíte po bližším seznámení s ní, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám ji představím. Financování Vám zprostředkuji.

Lokalita:

Mělník - Liběchov

Cena:

PRODÁNO

Plocha:

881 m²

Užitná plocha:

280 m²

Vlastnictví:

Osobní

Vybavenost

Částečně

Vytápění

Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Veronika Melicharová

t: +420 608 623 892
e: veronika.melicharova@century21.cz

Máte o nemovitost zájem? Napište!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Podívejte se na naši nabídku nemovitostí