Vybíráme domov

Pokud člověk absolvuje nějaký kurz, kupujete si auto nebo laptop pro práci, vždycky se ho prodejci ptají: ,,K čemu vám to bude sloužit. Jaké jsou vaše požadavky?” Co ale ve chvíli, když vybíráte nové bydlení, ptáte se sami sebe na totéž?

Klasické indicie při hledání nového domova jsou metry čtvereční, počet pokojů, garážové stání nebo třeba zahrádka. Kolik těch metrů čtverečných ale ve skutečnosti potřebujete? Jakou konkrétní úlohu má daný prostor splňovat? Jste cestovatel, maminka v domácnosti nebo pracujete jako výkonný manažer v korporátní firmě, a to jediné, po čem toužíte, je odpočinek? Jaké jsou vaše priority? Luxus, nebo praktičnost? Rádi uklízíte, nebo jste chaotičtí? Cítíte se bezpečně v malých prostorech, nebo vaše duše potřebuje rozlet? Rádi vaříte, nebo jste naopak ten typ člověka, který vaření nesnáší?

Teprve až když poznáte sami sebe, pochopíte, co potřebujete. Proto je opravdu důležité, abyste si odpověděli na následující otázky – kdo ví, třeba se potom váš pohled na vysněný domov změní.

Třeba zjistíte, že to, co hledáte, je útulný, malý byteček, a ne všemi opěvovaný velký dům se saunou a vlastním fitness centrem, protože vaše vnitřní se potřebuje naplnit jinak. Nezáleží přeci na tom, co vám napovídá společnost, vy jste ti, kteří hledají bydlení. Vy jste ti, kteří vybírají domov.

Na jaké 3 základní otázky, bychom si tedy vždy měli odpovědět?

1) Jaké jsou priority mne, jakožto člověka

2) K čemu mi má bydlení sloužit

3) Jaké jsou nejdůležitější vlastnosti mého bydlení

Už máte konkrétní představu? Skvěle, v https://c21myhome.cz/ ji rádi pomůžeme zrealizovat.