Vítejte v roce Tygra

Dnešní den je prvním dnem čínského roku Tygra. Já bych v něm všechny ráda přivítala, a zároveň se při této příležitosti rozloučila s rokem 2021.

V první řadě chci poděkovat celému týmu Century 21 My Home za zkušenosti, vítěztví, radosti i starosti. Za změny a nové perspektivy. Za úspěchy, zklamání, těžké chvilky i chvíle nadšení, které jsme společně prožívali.

Roku 2021 děkuji také za to, že mě naučil žít svůj život. Za příležitosti, časy zklamání a vzteku. Za to, že mě naučil jít si za svým a dělat těžká rozhodnutí. Protože i ta k životu patří a v konečném důsledku jsem vděčná za vše, co mě potkalo.

Změny, které nás čekají v roce 2022

Lidé jsou naše zrcadla a bez vztahů s nimi bychom na této krásné planetě nemohli růst a vyvíjet se dál. Vždy jsem věřila a věřím v synergii. Že tým lidí se stejnými cíli a nastavením dokáže mnohem víc, protože ze sebe můžeme dát to nejlepší a nebýt tím, kým nejsme. Ne s každým však člověk danou synergii objeví.

I kancelář Century 21 My Home si musela tímto procesem projít a s několika makléři se rozloučila. Další výraznou změnou je, že už nás nenajdete na adrese Wenzigova 7, Praha 2, jak jste byli zvyklí – všechny novinky se ale brzy dozvíte. 

Tímto vítám nový rok 2022 a přeji, ať každému přinese jen to nejlepší.

Kateřina Vítková, majitelka společnosti

Century 21 My Home